EN

Perníková chaloupka

prostorové leporelo

Vojtěch Kubašta


Klasický pohádkový příběh, který si znovu s dětmi zamilujete. Oblíbené prostorové leporelo od významného českého výtvarníka.
Přečtěte si znovu klasickou pohádku bratří Grimmů, tentokrát v jedinečném prostorovém provedení slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty.

Detailní informace

Žánr pohádka
Jazyk čeština
Počet stran 12
EAN 9788000064345
Datum vydání 24.01.2022
Věk od 3
Formát 210x210 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,172
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Perníková chaloupka

Představte si, že byste se ztratili v temném lese a namísto domů byste dorazili k chaloupce celé z perníku. Co byste dělali? Když se to stalo Jeníčkovi a Mařence z naší pohádky, bez váhání perníček ochutnali, a to ještě netušili, jaké dobrodružství je čeká. Přečtěte si znovu klasickou pohádku bratří Grimmů, tentokrát v jedinečném prostorovém provedení slavného českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta je ve světě uznáván jako jeden z průkopníků prostorových knih. Vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, věnoval se nejprve knižní grafice, poté ilustraci dětských knih, později sám navrhoval knihy prostorové. Od roku 1953 spolupracoval s nakladatelstvím Artia, jeho prostorové knihy byly určeny především na vývoz do zahraničí, celkově byly přeloženy do sedmatřiceti jazyků. Jen některé z nich vyšly i česky (např. O červené Karkulce), většina z nich až po roce 1989. Spolupracoval i s Waltem Disneym, vytvořil pro něj například prostorového Bambiho nebo Knihu džunglí.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM