EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK


Kniha prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc., MBA, FCMA, a doc. PhDr. Dr.phil. Laury Janáčkové, CSc., je první českou komplexní dermatovenerologickou publikací určenou především pacientům, jejich blízkým a široké veřejnosti. Podle zaměření autorů se kniha věnuje medicínskému, psychologickému a sociálnímu aspektu onemocnění kůže. Uvádí nejen přehled, ale též možnosti současné léčby včetně řady psychologických metod, které mohou zmírnit nadlimitní životní zátěž pacientů a podpořit i doplnit léčebné procesy.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788020448422
Datum vydání 20.04.2018
Věk od 18
Formát 210x206 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,472
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc., MBA, FCMA, a doc. PhDr. Dr.phil. Laury Janáčkové, CSc., předních českých odborníků, je první českou komplexní dermatovenerologickou publikací určenou především pacientům, jejich blízkým a široké veřejnosti. V souladu se zaměřením autorů se kniha věnuje medicínskému, psychologickému a sociálnímu aspektu onemocnění kůže.

Publikace uvádí nejen srozumitelný přehled, ale též možnosti současné léčby včetně řady psychologických metod, které mohou zmírnit nadlimitní životní zátěž pacientů a podpořit i doplnit léčebné procesy. Cílem publikace je edukovat čtenáře a tím zvýšit kvalitu života pacientů s kožním onemocněním.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM