Pět plus tři | Albatrosmedia.cz
EN

Pět plus tři

Arne Dahl


Sam Berger je podezřelý z vraždy, kterou nespáchal, a jeho detektivní partnerka Molly Blomová sice o vlásek unikla smrti, avšak leží v kómatu. Navíc Stockholmu hrozí nejhorší teroristický útok v historii. Berger v bezvýchodné situaci přistoupí na spolupráci se švédskou tajnou službou. Ukryje se na jednom z ostrůvků u pobřeží a bezmocně čeká na pokyny. Je Sam Berger řešení, nebo jen součást problému? Arne Dahl opět ukazuje své mistrovství jako i v předchozích dílech Sedm mínus jedna a Šestkrát dva.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Počet stran 328
EAN 9788020445766
Datum vydání 14.11.2018
Věk od 15
Formát 140x208 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,423
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Sam Berger je podezřelý z vraždy, kterou nespáchal, a jeho detektivní partnerka Molly Blomová sice o vlásek unikla smrti, avšak leží v kómatu. Navíc Stockholmu hrozí nejhorší teroristický útok ve švedské historii. Berger v bezvýchodné situaci přistoupí na spolupráci se švédskou tajnou službou. Ukryje se na jednom z ostrůvků u stockholmského pobřeží a bezmocně čeká na pokyny šéfa zpravodajské služby. Nebezpečnému vrahovi, vlastizrádci a únosci nevinné dívky, který se snaží Bergerovi pomstít za každou cenu, tedy zatím nestojí nic v cestě a drahocenný čas ubíhá. Je Sam Berger řešení, nebo jen součást problému?

Arne Dahl v tomto trilleru světového formátu opět ukazuje své autorské mistrovství jako i v předchozích dílech trilogie o detektivní dvojici Berger a Blomová Sedm mínus jedna a Šestkrát dva. 

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM