EN

Matka, dcera, nebo já

Inspirativní příběh o vztahu mezi matkou a dcerou

Alana Kirková


Autorčina matka utrpěla ničivou mozkovou příhodu pouhé čtyři dny poté, co se autorce narodilo třetí dítě. Tehdy se její život rázem převrátil vzhůru nohama. Brzy nato začala psát blog o zápasech ženy, která se ocitla v "sendvičových letech" - našla už ale způsob, jak vzkvétat, ne jen přežívat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Daughter, Mother, Me. A memoir of love, loss and dirty dishes
Počet stran 256
EAN 9788020440600
Datum vydání 30.09.2016
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Alana Kirková je spisovatelka a novinářka. Procestovala svět, pracovala pro charitativní organizace a sepisovala jejich příběhy. V roce 2010 utrpěla její maminka ničivou mozkovou příhodu, pouhé čtyři dny poté, kdy přišlo na svět její třetí dítě. Tehdy se její život rázem převrátil vzhůru nohama. Brzy nato začala psát blog o zápasech ženy, která se ocitla uprostřed péče o oba konce svého života – o děti a rodiče.

Sendvičová léta prožívá dodnes, našla už ale způsob, jak vzkvétat, ne jen přežívat. Narodila se a vyrůstala v Belfastu, dnes žije v Dublinu, kde pracuje jako poradkyně pro financování v neziskovém sektoru, píše a vychovává tři dcery. Sendvičová léta je upřímný, inspirativní příběh o vztahu mezi matkou a dcerou a o tom, jak jedna žena – prostřednictvím péče o osobu, na kterou se nejvíc spoléhala – nakonec našla sebe samu.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM