EN

Královská revoluce: Kate a Meghan

Přežije monarchie příliv prosté krve?

Anastázie Harris


Když smutný Harry konečně našel partnerku ochotnou žít s paparazzi, království nadšeně přivítalo průraznou Meghan. Místo pohádky se však další léta stala časem vření, svárů a problémů mezi oběma královskými bratry a jejich manželkami.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr osobnosti
Jazyk čeština
Původní název Královská revoluce: Kate a Meghan
Počet stran 248
EAN 9788020455055
Datum vydání 18.11.2019
Věk od 15
Formát 140x210 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0,309
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Britská monarchie nemohla vypadat silněji: moudrá královna vede mladou generaci aristokratů a jejích vnoučat, aby ji postupně zastupovali, obzvláště na náročných zahraničních cestách.

William a Kate se rozrostli o tři vitální děti a vtipný, ale smutný Harry konečně našel, co si už nesliboval. Partnerku ochotnou žít pod střelbou blesků fotoaparátů, s paparazzi, nemilosrdně vnikajících do jejího soukromí. Království nadšeně přivítalo průraznou Meghan.

Ale místo pohádky se rok 2019 stal časem vření, svárů mezi následníkem trůnu Williamem a jeho mladším bratrem. Vyšlo najevo, že Kate a Meghan spolu nevycházejí, nejsou schopné žít pod jednou střechou, ani když jde o rozlehlý palác. Poradci v Buckinghamském paláci dokonce radí Meghan a Harrymu, aby se vystěhovali do Afriky.

Kdysi se problémy v královských rodinách řešily stínáním hlav, teď princové a jejich manželky zápasí o pozitivní odezvu poddaných na poli Instagramu. Rozhádaná rodina připomíná bojůvky z devadesátých let, kdy se Dianě skoro podařilo položit královskou rodinu. Tentokrát je ale situace pro královskou rodinu ještě nebezpečnější. Ve volbách může uspět zavilý republikán Corbyn. Pokud se tak stane ve chvíli, kdy veřejnost bude mít plné zuby královských skandálů, může to přinést konec monarchie. Ambiciózní Kate a Meghan už dokázaly rozdělit dřív nerozlučné královské bratry. Co bude dál?

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM