EN

Autoři pracují s antitrombotiky a intervenčními postupy v každodenní praxi, pro niž tuto publikaci vytvořili. Obsahuje souhrn současných znalostí, přehledné výsledky recentních studií, ale hlavně praktický návod léčebných postupů v konkrétních situacích. Cílem je usnadnit přehled v současné antitrombotické léčbě kardiologických pacientů pro ty, kdo s nimi přicházejí do styku - kardiology, internisty, všeobecné lékaře, anesteziology, neurology, chirurgy či hematology, i pro informované pacienty a příbuzné.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788020455789
Datum vydání 01.02.2020
Věk od 18
Formát 120x190 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Edice Aeskulap
Hmotnost 0,267
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Antitrombotická léčba v průběhu posledního čtvrtstoletí byla obohacena nejen o velké množství nových léčiv, ale získala především na selektivitě, intenzitě a bezpečnosti svého účinku. Navíc do klinické kardiologie během této doby vstoupilo velké množství nových intervenčních postupů a antitrombotická léčba se při nich stala klíčovou součástí léčby. Nesprávně indikovaná, nesprávně vedená, chybně přerušená anebo ukončená antitrombotická léčba může vážných způsobem ovlivnit osud nemocného člověka.

Autorský kolektiv této knihy pracuje s antitrombotiky a intervenčními postupy ve své každodenní praxi a pro tuto každodenní praxi tuto publikaci vytvořil. Čtenář by měl ve stručné podobě najít souhrn současných znalostí, přehledné výsledky recentních studií, ale především praktický návod léčebných postupů v konkrétních situacích. Autoři knihy jsou i častými přednášejícími na dané téma a proto závěr každé kapitoly odpovídá i na nejčastěji pokládané otázky k dané problematice.

Základní ambicí knihy je usnadnit přehled v současné antitrombotické léčbě kardiologických pacientů pro všechny lékaře, kteří s těmito nemocnými přicházejí do styku – pro kardiology, internisty, všeobecné lékaře, anesteziology, neurology, chirurgy či hematology. A pro všechny, kterých se tato vysoce účinná léčba může týkat v pozici informovaných pacientů či jejich příbuzných.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM