EN

Život je šlehané hruškové pyré

Martina Svobodová


Alegorická, lehce absurdní variace na věčné téma – máme život ve svých rukou, nebo si s námi osud dělá, co chce?
Kábus shlíží ze skály na své město a chce skočit dolů. Před jejím záměrem ji zastaví Vísouví a Tempertýna – tajemné bytosti, které jí nabídnou doprovod k poslednímu soudu. Společně pak procházejí městem a objevují jak jeho zákoutí, tak zákoutí Kábusiny mysli. Zažívají bizarní setkání, proplétají se hlouběji neznámými ulicemi a vzpomínkami. Jejich cesta je zároveň cestou životem, během níž se učí pochopit svět a jeho smysl. Co bude na jejím konci?

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788025354643
Datum vydání 18.11.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,28
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Alegorická, lehce absurdní variace na věčné téma – máme život ve svých rukou, nebo si s námi osud dělá, co chce?

Kábus shlíží ze skály na své město a chce skočit dolů. Před jejím záměrem ji zastaví Visouví a Tempertýna – tajemné bytosti, které jí nabídnou doprovod k poslednímu soudu. Společně pak procházejí městem a objevují jak jeho zákoutí, tak zákoutí Kábusiny mysli. Zažívají bizarní setkání, proplétají se hlouběji neznámými ulicemi a vzpomínkami. Jejich cesta je zároveň cestou životem, během níž se učí pochopit svět a jeho smysl. Co bude na jejím konci?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Anna Beldová
Super kniha, tak akorát bláznivá a přitom vážná, nutící k zamyšlení a přitom čtivá. Jsem moc ráda, že jsem ji objevila a s ní pro sebe i novou autorku.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM