EN

Co se stane na Twitteru...

Emma Lordová


Tweetování s nepřítelem by neměla být taková zábava...
Pepper je plavkyně a chronická snaživka. Její rodina se sice rozpadá, zato jejich řetězec s rychlým občerstvením vzkvétá – hlavně díky Peppeřinu sarkasmu na Twitteru. Jack je třídní šašek a osina v Peppeřině zadku. K pomáhání v rodinném bistru má sice hořkosladký vztah, ale urážky na Twitteru si líbit nenechá. Láska a sýr světí prostředky – dokud se jejich roztržka nezmění ve virální válku. A jak dlouho ti dva dovedou ignorovat vzájemné city?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Tweet Cute
Původní jazyk angličtina
Překladatel Anežka Dudková
Počet stran 368
EAN 9788076612426
Datum vydání 02.08.2021
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,41
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Seznamte se s Pepper: kapitánkou plaveckého družstva, chronickou snaživkou a mnohostrannou perfekcionistkou. Její rodina se sice rozpadá, zato jejich řetězec s rychlým občerstvením Big League Burger rozhodně vzkvétá – převážně díky Pepper, která stěží zvládá normální život, protože se tajně stará o firemní účet na Twitteru.

Tady přichází na scénu Jack: třídní šašek a ustavičná osina v Peppeřině zadku. Když se zrovna nesnaží vystoupit ze stínu svého nechutně oblíbeného dvojčete, většinou pomáhá v rodinném bistru. Má k němu sice poněkud hořkosladký vztah, ale když si Big League Burger přisvojí recept na jejich ikonický sýrový sendvič, rozhodne se jim to prostřednictvím Twitteru vytmavit.

Láska a sýr světí prostředky – totiž dokud se roztržka mezi Pepper a Jackem nezmění ve virální válku. Vyměňují si uštěpačné tweety a sarkastické memy a zároveň se nevědomky sbližují i mimo Twitter (a to hned na dvou frontách!). Jejich spor nabírá nečekané obrátky (to je lidi na internetu fakt shippujou?!) a je čím dál osobnější, až nakonec ani pro všechny sýry světa nemůžou dál ignorovat, co k sobě cítí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Super to bylo. Presne ten typ stredoskolske romantiky, co slibuje anotace. Mila, vtipna, vzbudi usmev na tvari.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze

Databazeknih.cz - Co se stane na Twitteru

...V knížce se neustále něco děje a jak se jednou pustíte do čtení, pravděpodobně se jen tak neodtrhnete. Autorka si navíc vybrala docela zajímavé prostředí a nápad twitterové války je taky naprosto skvělý. Tohle je jedna z těch knih, kdy autor zkusí něco nového a ono to klapne naprosto perfektně....
NAPIŠTE NÁM