EN

Kufr z nebe

Lin Rina


Napínavý román s detektivní zápletkou ze světa Kronik prachu
Londýn, přelom let 1890/91. Elisa je zvídavá studentka, která studuje politologii, ale její srdce bije pro kriminální případy. Proto ji neuvěřitelně nadchne, když střechou knihovny, kde pracuje její kamarádka Animant, zničehonic propadne kufr. Záhadné zavazadlo ukrývá tajemství a Elisa je odhodlaná přijít mu na kloub. Spolu s nesmělým mechanikem Jamiem se pouští do pátrání, během nějž dojde k celé řadě nečekaných odhalení.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Barbora Špundová
Počet stran 424
EAN 9788025361108
Datum vydání 10.11.2022
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Celé to začalo onou nanejvýš nepravděpodobnou událostí, kdy z nebe spadl kufr…

Londýn 1890/1891

Metropolitní policie požádala mne a Jamieho o sepsání zprávy týkající se veškerých známých skutečností v případu „David Brighton“. Zajímá je, jak se všetečné studentce a roztržitému mechanikovi podařilo přijít celé věci na kloub.

Ježto však Jamie kategoricky odmítá, že by měl to, co jsme společně zažili, zvěčnit na papír, zůstává tento úkol na mně – Elise Hemmiltonové. Neohrožené laické vyšetřovatelce, zvědavé čmuchalce a neodolatelné lamačce srdcí.

P. S. Jamie si myslí, že to trochu přeháním. Pokud se mu však nelíbí, o co se tady snažím, mohl to napsat sám, že?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lin Rina

Lin Rina

Úsměv, šálek čaje v ruce a hlava plná příběhů. Když Lin Rina píše, sní o jiných světech, časech a vesmírech. Ráda se ale podílí i na kreslení ilustrací a na kaligrafických detailech, i když přitom riskuje prsty špinavé od inkoustu. Ve svém každodenním životě tráví spoustu času se svými dvěma dcerami mezi hrady z písku a papírovými úryvky dětských knih. Žije s malými žabkami a se svým manželem na zasněném malém místě obklopeném lesem.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM