EN

Skryté životní cykly

Jak zužitkovat moudrost hvězd pro spokojený život

Petra Nel Smolová


Ať hvězdy ozáří cestu k vašemu štěstí
Nechte se provést těmi nejdůležitějšími planetárními cykly, zjistěte, jak každá z planet ovlivňuje váš duševní vývoj a vaši životní cestu. Přečtěte si i to, proč jste se narodili v určitém znamení a jak vám vaše sluneční znamení pomůže překročit trápení a rozzářit život.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr non-fiction
Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026436256
Datum vydání 27.05.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,403
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Během její patnáctileté praxe kladli klienti autorce často podobné otázky. Odpovědi na ně hledáme všichni. Na cestě k jejich nalezení nám může velice pomoci znalost pravidelných planetárních cyklů, které ovlivňují životy každého z nás. Tyto skryté životní cykly vedou k poznání našeho Já, učí nás, jak změnit to, co v našem životě nefunguje, podporují nás v tom, kde je naše síla a poslání. Když toto tajemství neznáme, stále se točíme ve stejném bludném kruhu a neumíme pomoci ani svým dětem.

Tato kniha vás provede těmi nejdůležitějšími planetárními cykly, dozvíte se, jak každá z planet ovlivňuje váš duševní vývoj a vaši životní cestu. Přečtete si i to, proč jste se narodili v určitém znamení a jak vám vaše sluneční znamení pomůže překročit trápení a rozzářit život.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM