EN

Jakubův cestovní deník 4.

Hayduke Trail

Jakub Čech


Kaňony a pouští jižního Utahu a severní Arizony
Nerve se se živly, nezažívá krajní situace – a možná právě proto jeho cesty inspirují tisíce lidí, kteří se vydávají v jeho stopách. Českým lvem několikrát oceněný zvukař Jakub Čech totiž prostě rád chodí. Teď se vrátil do USA, aby spolu se svými dvěma přáteli zdolal Hayduke Trail (HDT), trasu dlouhou 1300 km procházející jižním Utahem a severní Arizonou. Co všechno viděli, koho potkali a jak se jim skoro dva měsíce společně šlo?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 4
Jazyk čeština
Počet stran 296
EAN 9788076835542
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 14
Formát 130x190 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,331
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Nerve se se živly, nezažívá krajní situace – a možná právě proto jeho cesty inspirují tisíce lidí, kteří se vydávají v jeho stopách. Českým lvem několikrát oceněný zvukař Jakub Čech totiž prostě rád chodí – jednou si to namíří pěšky z Mexika do Kanady, podruhé skrz Skalisté hory, v dobách nejtužšího covidu zase obkroužil Českou republiku. A teď se vrátil do USA, aby spolu se svými dvěma přáteli zdolal Hayduke Trail (HDT), trasu dlouhou 1300 km, procházející jižním Utahem a severní Arizonou - tedy pouští a spoustou kaňonů, těmi nejklasičtějšími kulisami amerického westernu. Co všechno viděli, koho potkali a jak se jim skoro dva měsíce společně šlo? To vše se dozvíte v Jakubově nové knize! Nazujte pevné boty a vezměte si ji s sebou – na svoje toulky, ať už zamíříte kamkoli.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Jakubův cestovní deník"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jakub Čech

Jakub Čech

Jakub Čech je absolvent FAMU, český zvukař, několikanásobný držitel Českého lva za nejlepší zvuk (mimo jiné za snímky Po strništi bos, Tři bratři či Tobruk). Ve čtyřiceti letech znovu objevil zapomenutou lásku k chození (nejen) po horách a od té doby stále častěji utíká za světa filmového zvuku do ticha přírody.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM