EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Zaslíbená - vonná svíčka černá se třpytkami - květinové tóny s ovocem


Vonná svíčka s fanartem ke knize Zaslíbená od Kiery Cassové
Vonná svíčka s fanartem podle knihy Zaslíbená od Kiery Cassové ti pomůže vytvořit si doma útulnou čtecí atmosféru! Černý vosk se zlatými třpytkami a vůně květinových tónů s ovocem tě přenesou do okouzlujícího prostředí královského dvora, kde se děj knihy odehrává. Svíčka je vyrobena v limitovaném množství – tak moc dlouho neváhej! Nejen vegany určitě potěší, že použitý materiál neobsahuje žádné živočišné produkty.

Detailní informace

EAN 8594050430198
Datum vydání -
Věk od 0
Hmotnost 0,135
Typ MKTG materiál

Vonná svíčka s fanartem podle knihy Zaslíbená od bestsellerové autorky Kiery Cassové ti pomůže vytvořit si doma útulnou čtecí atmosféru! Černý vosk se zlatými třpytkami a vůně květinových tónů s ovocem tě přenesou do okouzlujícího prostředí královského dvora, kde se děj knihy odehrává.

Svíčka je vyrobena v limitovaném množství – tak moc dlouho neváhej! Dostaneš ji v praktickém plechovém obalu o průměru 6 cm a výšce 5 cm. Nejen vegany určitě potěší, že použitý sójový vosk má spoustu pozitiv: je ekologicky šetrnější, neobsahuje živočišné produkty a nevylučuje škodlivé látky. Aby ti svíčka dělala radost co nejdéle, nech ji vždy hořet do té doby, než roztékající vosk pokryje celý povrch svíčky. Vosk tak bude ubývat rovnoměrně.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM