EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Příliš vysoká očekávání

Karolina Hošek


Humorný deník o tom, jak vyrůst v devadesátkách (a nevyrůst z toho všeho)
Má je moje máma, která v listopadu 1989 vyráží s břichem do průvodu a věří, že z toho neporodí. Má je můj táta, až do porodu ramínek přesvědčený, že budu kluk. A mám je i já, když se těším, že porevoluční svět bude all inclusive jako děloha mé matky. Skončím asi tak spokojená jako řidič sanitky, co nás vezla přeplněnými ulicemi. V éře neomezených možností totiž hrozí hlavně neomezené zklamání – jde to ale brát sportovně, i když jste nesportovní typ!

Detailní informace

Ilustrátor Kateřina Kynclová
Jazyk čeština
Počet stran 272
EAN 9788026718406
Datum vydání 06.08.2020
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,328
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace

Příliš vysoká očekávání – má je moje máma, která v listopadu 1989 vyráží s břichem do průvodu a věří, že z toho neporodí. Má je můj táta, až do porodu ramínek přesvědčený, že budu kluk. A mám je i já, když se těším, že porevoluční svět bude stejně all inclusive jako děloha mé matky. Skončím asi tak spokojená jako řidič sanitky, co nás vezla přeplněnými ulicemi. V éře neomezených možností totiž hrozí hlavně neomezené zklamání – jde to ale brát sportovně, i když jste nesportovní typ!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Karolina Hošek

Karolina Hošek

Narodila se v roce 1990 v Hořovicích. První úspěch na poli literatury zaznamenala o dlouhých sedm let později, kdy jí časopis vydávaný obecním úřadem otiskl povídku. Čítala přesně osm vět. Další literární dílo, jehož název ani obsah si nepamatuje, otiskl časopis Vlasta, ale dost možná to byly Květy. Na gymnáziu psala spíš lístečky spolužákům a výmluvy do omluvného listu. Během vysoké školy se dostala k práci v médiích. Mimo jiné například prosadila rubriku módní policie v časopise Filozofické fakulty UK. I přesto ji nechali školu úspěšně dostudovat, žurnalistiku oproti tomu nedokončila. Rok strávila v deníku Blesk, což považuje za větší školu než jakoukoli jinou školu. Odtamtud už pokračovala do televize Prima, kde nejprve otvírala dopisy diváků Josefu Klímovi a později působila jako reportérka zpravodajství a moderátorka. Také si tam našla manžela Pavla. V současnosti se věnuje především synovi Vašíkovi. V psaní bude ráda pokračovat, pokud jí to dovolí Vašík, manžel, povinnosti u plotny a práce v televizi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM