EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Prasklina

Sharon J. Bolton


Některá tajemství vás doženou, i když utečete na druhý konec světa
Felicity Lloydová pracuje jako glacioložka na odlehlém ostrově Jižní Georgie. Jedině tady se cítí v bezpečí. Freddie ale ví, že se tam skrývá. Právě vyšel z vězení, kde si odpykával trest za vraždu, a hodlá Felicity najít za každou cenu. Na poslední lodi, která na ostrov před začátkem zimy připlouvá, není jenom on. Přijíždí i lékař Joe, který chce své bývalé pacientce pomoci… brzy se ale ukáže, že Felicity není jediná, kdo bude potřebovat zachránit.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Split
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alena Byrne
Počet stran 400
EAN 9788074985232
Datum vydání 07.10.2021
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,474
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Glacioložka Felicity Lloydová se rozhodla přijmout práci na odlehlém ostrově Jižní Georgie, protože věří, že jedině tam bude v bezpečí. Prchá nejen před svou minulostí, ale především před mužem, kterého kdysi milovala.

Jenomže Freddie Llyod ví, že se Felicity na ostrově skrývá. Právě vyšel z vězení, kde si odpykával trest za vraždu, a za každou cenu chce najít nejdůležitější ženu svého života. Klidně až na druhém konci světa.

Na poslední lodi, která na ostrov míří před začátkem zimy, ale není jenom Freddie. Přijíždí i lékař Joe, který chce pomoci své bývalé pacientce. Brzy se ukáže, že Felicity není jediná, kdo bude potřebovat zachránit.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton

Sharon J. Bolton vyrostla na malém městě v hrabství Lancashire a po univerzitních studiích pracovala v několika londýnských PR agenturách. Kariérních ambicí se však ochotně vzdala: nejprve kvůli mateřství a posléze kvůli psaní, protože tyto dvě věci považuje za hlavní smysl života. Za literární tvorbu byla nominována na celou řadu cen. Mnohé z těchto nominací proměnila ve vítězství, včetně mety nejvyšší – zisku prestižní ceny Dagger in the Library. Recenze a ohlasy na knihy Sharon J. Bolton nešetří chválou a i na české databázi knih dosahují její romány vysokých čtenářských hodnocení.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM