EN

Andělský mág

Garth Nix


Garth Nix píše první ligu fantasy. Přesvědčte se sami!
Od okamžiku, kdy se Liliath ukryla ve starém sarkofágu, uběhlo více než sto let. Přesto se nyní probouzí krásná jako dřív a její touha setkat se se svojí láskou, archandělem Palenielem, je silnější, než kdy byla. Ví, že i když je jedním z nejsilnějších andělských mágů, stačit to nebude. Bude potřebovat pomoc těch čtyř: doktora Simeona, snílka Henriho, mušketýrky Agnez a malířky ikon Dorotey. Stanou se nástrojem jejího plánu, ať chtějí, nebo ne!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Jazyk čeština
Původní název Angel Mage
Původní jazyk angličtina
Počet stran 464
EAN 9788025348185
Datum vydání 24.09.2020
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Od pádu Ystary a okamžiku, kdy se Liliath ukryla ve starém sarkofágu v chrámu svaté Margarety, uběhlo více než sto let. Přesto se nyní probouzí krásná jako dřív a její touha setkat se se svojí láskou, archandělem Palenielem, je silnější, než kdy byla. Moc dobře ví, že i když je jedním z nejsilnějších andělských mágů a její moc je obrovská, stačit to nebude. Bude potřebovat pomoc těch čtyř: doktora Simeona, snílka pokladů Henriho, mušketýrky Agnez a malířky ikon Dorotey.

Oni sami cítí, že od chvíle, kdy se prvně setkali, je cosi spojuje. Netuší však, že se mají stát figurkami ve hře, za které bude táhnout někdo jiný…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM