EN

Dům u jezera

Nuala Ellwood


Můžeš utíkat. Ale on tě stejně najde.
Lisa musí zmizet. A starý dům její kamarádky uprostřed yorkshirské divočiny by mohl být dokonalým úkrytem, kde o ní a jejím synovi nebude nikdo vědět. Aspoň si to myslela. Když je ale v domě nečekaně objeví žena z nedaleké vesnice, Lisa si uvědomí, že s Joem nejsou v takovém bezpečí, jak věřila. Jaká tajemství skrývá opuštěný dům na Ostrově jeřabin a kým vlastně je Lisina kamarádka? A co všechno bude muset Lisa podstoupit, aby nepřišla o svého syna?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The House on the Lake
Původní jazyk angličtina
Počet stran 256
EAN 9788074983122
Datum vydání 01.04.2021
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,351
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Lisa musí zmizet. Hrozí jí nebezpečí od toho nejbližšího člověka, kterému už nemůže věřit. A zdá se, že našla dokonalé místo k úkrytu – starý dům její kamarádky, který stojí u jezera uprostřed yorkshirské divočiny. Dům je na míle daleko od nejbližšího města a nikdo tam o Lise a jejím synovi Joeovi nebude vědět. Aspoň takový byl plán.

Jenomže Lisa nečekala, že toto útočiště bude ve skutečnosti polorozpadlá ruina bez vody a elektřiny, která už sama o sobě vzbuzuje neklid a strach. A když je v domě navíc překvapí místní mladá žena, Lisa si uvědomí, že s Joem nejsou v takovém bezpečí, jak si myslela.

Jaká tajemství skrývá záhadný dům na Ostrově jeřabin a kým doopravdy je její kamarádka? A co všechno bude muset Lisa podstoupit, aby nepřišla o svého syna?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nuala Ellwood

Nuala Ellwood

Britská autorka Nuala Ellwood vyrůstala v rodině uznávaných novinářů. Na začátku profesní dráhy se věnovala zpěvu a psaní písňových textů, později se ale rozhodla pro spisovatelství. Nualin otec i celá řada jeho přátel působili jako váleční reportéři a novináři. Rodinné prostředí významně ovlivnilo námět její prvotiny Co zbylo z mojí sestry. Díky tomuto nadmíru povedenému debutu se Nuala Ellwood dostala do prestižního výběru Nové tváře literárního světa. V současné době se Nuala Ellwood věnuje literární kariéře a vede lekce tvůrčího psaní na St. John’s University v Yorku. Tam také žije se svým synem.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM