EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Den, kdy se to stalo

Nuala Ellwood


Vaše dcera je mrtvá a manžel zmizel. Věřte, že může být ještě hůř…
Když se Maggie probere z kómatu, přeje si jenom, aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co se právě dozvěděla: její dcera Elspeth je mrtvá. Podle policie ji nechala zamčenou v autě, které sjelo do řeky a Elspeth se utopila, uvězněná na zadním sedadle. Maggie si nic nepamatuje. Navíc zmizel i její manžel Sean. Co se skutečně tehdy u řeky stalo? Kam se Sean poděl? A proč se Maggie stále nemůže zbavit tušení, že Elspeth je naživu?

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Day of the Accident
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michael Havlen
Počet stran 303
EAN 9788074983108
Datum vydání 04.03.2019
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,401
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z komatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie: že její dcera Elspeth je mrtvá.

Podle policie ji nechala zamčenou v autě, které pak sjelo do řeky a Elspeth se utopila, uvězněná na zadním sedadle. Maggie si vůbec nic nepamatuje. Když však požádá o setkání se svým manželem Seanem, dostane se jí informace, že zmizel. Prý byl naposledy spatřen v den dceřina pohřbu.

Co se skutečně tehdy u řeky stalo? Kam se Sean poděl? A proč se Maggie stále nemůže zbavit tušení, že Elspeth je naživu?"

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nuala Ellwood

Nuala Ellwood

Britská autorka Nuala Ellwood vyrůstala v rodině uznávaných novinářů. Na začátku profesní dráhy se věnovala zpěvu a psaní písňových textů, později se ale rozhodla pro spisovatelství. Nualin otec i celá řada jeho přátel působili jako váleční reportéři a novináři. Rodinné prostředí významně ovlivnilo námět její prvotiny Co zbylo z mojí sestry. Díky tomuto nadmíru povedenému debutu se Nuala Ellwood dostala do prestižního výběru Nové tváře literárního světa. V současné době se Nuala Ellwood věnuje literární kariéře a vede lekce tvůrčího psaní na St. John’s University v Yorku. Tam také žije se svým synem.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM