EN

Druhý manžel

Kate White


Jak moc vlastně známe ty, které milujeme?
Třicátnice Emma Hawkeová se vzpamatovává z nevyřešené vraždy svého prvního manžela Derricka, poté co si vybudovala nový život po boku Toma. Jednoho dne se ovšem do jejich domu dostaví policie a klade otázky ohledně Derrickovy smrti. Emmu šokuje zjištění, že se ve skutečnosti ona a její druhý manžel zúčastnili dva měsíce před Derrickovou vraždou stejné pracovní večeře. Všiml si jí tam snad Tom, aniž o tom věděla? Nemohl se na ni zaměřit a zosnovat plán, aby se stala jeho manželkou za každou cenu?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Second Husband
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Pacnerová
Počet stran 344
EAN 9788026923572
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 18
Formát 120x195 mm
Nakladatelství Baronet
Hmotnost 0,401
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Třicátnice Emma Hawkeová se vzpamatovává z nevyřešené vraždy svého prvního manžela Derricka, poté co si vybudovala nový život po boku Toma, hezkého, úspěšného a milujícího vdovce, se kterým se konečně zase cítí v bezpečí.

Jednoho krásného dne se ovšem do jejich domu na connecticutském pobřeží dostaví policie a klade otázky ohledně Derrickovy smrti. Emma si už byla jistá, že ve dnech po tragédii byla zbavena podezření. Proč se tedy policie znovu pouští do vyšetřování – a zajímá ji, kdy vznikl její vztah s Tomem? Vždyť se s ním seznámila až po Derrickově smrti.

Emmu šokuje zjištění, že se ve skutečnosti ona a její druhý manžel zúčastnili dva měsíce před Derrickovou vraždou stejné pracovní večeře. Všiml si jí tam snad Tom, aniž o tom věděla? Nemohl se na ni zaměřit a zosnovat plán, aby se stala jeho manželkou za každou cenu?

Tento román, plný zvratů a nečekaných obratů až do poslední stránky, nás přivádí ke známé prastaré otázce: Jak moc vlastně známe ty, které milujeme?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM