EN

Záhada zamčeného kupé

Případy pro W + W

Robin Stevensová


Dívčí detektivní klub řeší třetí případ. Detektivka pro mladé dámy ve stylu Agathy Christie!
Daisy Wellsová a Hazel Wongová cestují na prázdniny slavným Orient Expresem. Od chvíle, kdy dívky nastoupily, je jasné, že každý cestující v tomto luxusním vlaku něco skrývá. Pak se z jednoho kupé ozve výkřik a bohatá dědička je nalezena mrtvá. Po vrahovi nezůstane ani stopa – jako by se vypařil. Daisy a Hazel budou řešit svoji první záhadu zamčeného pokoje. A zároveň čelit několika dalším detektivům, kteří chtějí případ rozlousknout dřív než ony.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název Murder Most Unladylike - First Class Murder
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Ambrožová
Počet stran 360
EAN 9788025347119
Datum vydání 23.07.2020
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,493
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Daisy Wellsová a Hazel Wongová cestují na prázdniny slavným Orient Expressem. Od chvíle, kdy dívky nastoupily, je jasné, že každý cestující v tomto luxusním vlaku něco skrývá.

Pak se z jednoho kupé ozve výkřik a bohatá dědička je nalezena mrtvá. Po vrahovi nezůstane na místě činu ani stopa – jako by se vypařil.

Daisy a Hazel budou řešit svoji první záhadu zamčeného pokoje. A zároveň čelit několika dalším detektivům, kteří chtějí případ rozlousknout dřív než ony.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Případy pro W + W"

Hodnocení čtenářů

Lucie Kopalová
Úžasná kniha.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Robin Stevensová

Robin Stevensová

Robin Stevensová se narodila v Kalifornii, ale ve třech letech se přestěhovala s rodiči do Oxfordu v Anglii. Než se stala autorkou detektivních románů na plný úvazek, pracovala v knihkupectví a jako redaktorka v nakladatelství Egmont. Svůj první román Zločin slečnám nesluší (Případy pro W + W) sice napsala kvůli soutěži National Novel Writing Month, ovšem agentuře ho neposlala. Autorčinu práci na detektivkách ovlivnila také slavná Agatha Christie.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM