EN

Poslední školní večeře

Případy pro W + W

Robin Stevensová


Dívčí detektivní klub řeší osmý případ. Detektivka pro mladé dámy ve stylu Agathy Christie.
Daisy Wellsová a Hazel Wongová jsou zpět na Deepdeanu. Škola se připravuje na víkendovou oslavu výročí založení a atmosféra je sváteční jen zdánlivě. Když se dívky stanou svědky šokující události v nedalekém lese, nabydou podezření, že souvisí s chystanou slavností. Bývalí studenti i rodiče se sjíždějí a desítky let stará zášť, rivalita i tajemství znovu ožívají. Brzy je v sázce budoucnost celé školy. Dokážou dívky zachránit dobré jméno koleje?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Nina Tara
Číslo dílu 8
Jazyk čeština
Původní název Top Marks for Murder
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Voborská
Počet stran 400
EAN 9788025365649
Datum vydání 02.11.2023
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,504
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Daisy Wellsová a Hazel Wongová jsou zpět na Deepdeanu. Škola se připravuje na víkendovou oslavu výročí založení a atmosféra je sváteční jen zdánlivě. Daisy byla sesazena z pomyslného trůnu oblíbenosti, na kterém ji vystřídala nová spolužačka, a bývalé spojenkyně detektivního klubu se nyní staly jeho zapřisáhlými odpůrkyněmi.

Pak se dívky stanou svědky šokující události v nedalekém lese. Jsou přesvědčeny, že souvisí s chystanou slavností, na kterou se už začali sjíždět bývalí studenti i rodiče. Postupně se vynoří desítky let stará zášť, rivalita i tajemství a brzy je v sázce budoucnost celé školy.

Dokáže detektivní duo W + W zachránit dobré jméno školy?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Případy pro W + W"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Robin Stevensová

Robin Stevensová

Robin Stevensová se narodila v Kalifornii, ale ve třech letech se přestěhovala s rodiči do Oxfordu v Anglii. Než se stala autorkou detektivních románů na plný úvazek, pracovala v knihkupectví a jako redaktorka v nakladatelství Egmont. Svůj první román Zločin slečnám nesluší (Případy pro W + W) sice napsala kvůli soutěži National Novel Writing Month, ovšem agentuře ho neposlala. Autorčinu práci na detektivkách ovlivnila také slavná Agatha Christie.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM