EN

Najdu odvahu

Lenka Vacvalová

5,0
( 5 )

Herečka, moderátorka a běžkyně Lenka Vacvalová překonává na 770 km dlouhé trase po cestě hrdinů SNP náročný terén a sama sebe. Vypráví příběh o každodenních výzvách a hledání odvahy. A to nejen své vlastní. Mapuje i osudy hrdinů, kteří padli v SNP, a žen, jež v sobě našly neuvěřitelnou odvahu, aby mohly během povstání pomáhat. Ultraběh. Náročný, dlouhý, vyčerpávající. Šestnáct dnů plných deště a sněhu, bahna, bolesti, ale i neskutečně silných zážitků.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 9788075977823
Datum vydání 15.10.2020
Věk od 15
Formát 165x220 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Cestování
Hmotnost 0,434
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Herečka, moderátorka a především vytrvalostní běžkyně Lenka Vacvalová překonává na 770 km dlouhé trase náročný terén a sama sebe.

Cesta hrdinů Slovenského národního povstání je nejdelší turistická trasa na Slovensku. Vede z Dukelského průsmyku na severovýchodě země až na hrad Děvín na západní hranici s Rakouskem.

Lenka Vacvalová vypráví příběh o zdolávání strachu, výzvách a každodenním hledání odvahy. A to nejen své vlastní. Současně mapuje osudy hrdinů, kteří padli v SNP, a žen, jež v sobě musely najít neuvěřitelnou odvahu, aby mohly během povstání pomáhat.

Ultraběh. Náročný, dlouhý, vyčerpávající. Šestnáct dnů plných deště a sněhu, bahna, bolesti, ale i neskutečně silných zážitků.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Eva Vacvalová
Kniha je úžasnou výpoveďou o láske k behu. Nádherné zážitky, fotografie.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM