EN

Půvab pomsty

Victoria Helen Stone


Jiná identita, stejná touha mstít se
Jane si na ulici nevšimnete. Chodí v laciných šatech do nudné práce, nemá žádné ambice a útěchu hledá v kostele. Takhle nějak ji vidí její nadřízený Steven, který ji snadno zařadí do sbírky svých trofejí. Netuší přitom, že je to ona, kdo určuje pravidla této ponižující hry. Aby ochránila své tajemství, musí být přesně takovou, jakou ji chce Steven mít. Skutečná Jane je ale mnohem prozíravější, nebezpečnější… a nikomu není podezřelá.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Jane Doe
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Kolinská
Počet stran 320
EAN 9788026717270
Datum vydání 20.02.2020
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,452
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Jane je přesně tou holkou, jaké si na ulici nevšimnete. Chodí v laciných šatech do nudné práce, nemá žádné ambice a útěchu hledá v kostele. Takhle nějak ji vidí její nadřízený Steven, který ji snadno zařadí do sbírky svých trofejí. Jane mu okamžitě podlehne a dělá vše pro to, aby byla v jeho očích poslušnou partnerkou. Steven přitom netuší, že je to ona, kdo určuje pravidla této ponižující hry s nečekaným vyústěním.

Aby Jane ochránila své tajemství, které ji přivádí do Minneapolis, musí být přesně takovou, jakou ji chce Steven mít. S pokorou vzhlíží také k jeho otci, podle jehož kázání jsou ženy příčinou všeho zla. Tedy až na jeho výrazně mladší manželku.

Skutečná Jane je ale mnohem chytřejší, prozíravější, nebezpečnější… a nikomu není podezřelá. Když jí chybí láska, uspokojit ji může jedině pomsta.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Vyborny pribeh, skvele napsany, cetlo se to uplne samo, takze mi na precteni stacil jeden den. Jane byla skvela sociopatka, i kdyz plan Stevena zastrelit byl dost naivni. Presto pomsta vysla skvele. Doporucuji!

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM