EN

Harry Potter: Pobertův plánek

Erin Pascalová


Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti.
Po celé roky žasli filmoví fanoušci Harryho Pottera nad Pobertovým plánkem, kouzelnou mapou Bradavic, která se poprvé objevila ve filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Teď mohou čtenáři poprvé na vlastní kůži okusit filmová kouzla s tímto krásným průvodcem tajemstvími Bradavic, ve kterém najdou také čtyři rozkládací strany obsahující kousky slavného plánku. Až se fanoušci dosyta pokochají textem, mohou otevřít hůlku, která je zároveň také fix s neviditelným inkoustem a světlo.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní jazyk angličtina
Počet stran 72
EAN 9788000053486
Datum vydání 29.04.2019
Věk od 8
Formát 170x255 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,401
Typ Kniha + doplněk
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po celé roky žasli filmoví fanoušci Harryho Pottera nad Pobertovým plánkem, kouzelnou mapou Bradavic, která se poprvé objevila ve filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Teď mohou čtenáři poprvé na vlastní kůži okusit filmová kouzla s tímto krásným průvodcem tajemstvími Bradavic, ve kterém najdou také čtyři rozkládací strany obsahující kousky slavného plánku. Až se fanoušci dosyta pokochají textem, mohou otevřít hůlku, která je zároveň také fix s neviditelným inkoustem a světlo. Právě její záře odhaluje tajemství psaná neviditelným inkoustem na složených stránkách s Pobertovým plánkem. Fix zase čtenářům pomůže vytvořit vlastní kouzelnou mapku, kterou mohou vytvořit na prázdném pergamenu na konci této knihy.

Až budete hotovi, nezapomeňte říct „neplecha ukončena“.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Harry Potter (doplňkové publikace)"

Hodnocení čtenářů

Martina Krausová
Pro nadšené fanoušky absolutní nutnost! Knížka plná informací ze světa Harryho Pottera, doplněná o interaktivní stránky a hůlku, která nejen, že svítí a tím odkrývá tajný text na některých stránkách, ale také slouží jako neviditelné pero, kterým do knihy (nebo kamkoliv jinam) může čtenář psát tajné vzkazy! Pro mě osobně byly sice informace v knize spíše opáčko, ale myslím si, že pro mladší čtenáře je to skvělý způsob, jak začít se sbírkou doplňkových knih z kouzelnického světa. Instagram: @martinakraus

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM