Sbírka matematických úloh s rostoucí náročností | Albatrosmedia.cz
EN

Sbírka matematických úloh s rostoucí náročností

Irena Budínová, Růžena Blažková


Zvyšujte úroveň matematických dovedností dětí – krok za krokem.
Sbírka je určena především rodičům a učitelům, kteří dětem chtějí umožnit řešit matematické úlohy 4. ročníku podle jejich možností. Úlohy jsou rozděleny do tří úrovní podle náročnosti. Dítě si volí úroveň podle toho, jaké jsou jeho aktuální schopnosti. Po splnění nižší úrovně může pokračovat úlohami s vyšší obtížností. To mu umožňuje dosahovat v matematice úspěchu a přirozeně si zvyšovat sebevědomí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788026614661
Datum vydání 14.10.2019
Věk od 18
Formát 190x260 mm
Nakladatelství EDIKA
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Proč nás bolí tělo, i když cvičíme? Jak se máme starat o děti starat z hlediska jejich pohybového a psychického vývoje? Co nám psychosomatické problémy prozradí o našem životě? A jak souvisí naše problémy v dospělosti s naším dětstvím? Možná budete překvapeni, co všechno se za bolestmi skrývá. Autoři Tomáš Rychnovský a Milan Studnička vás naučí, jak propojit tělo i mysl, aby byly ve vzájemné rovnováze a harmonii.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.