Ptáci našich zahrad | Albatrosmedia.cz
EN

Ptáci našich zahrad

Andrea Pinnington, Caz Buckingham

3,6
( 13 )

Za melodií ptačího zpěvu
Spřátelit se s řečí ptáků, kteří nám poletují nad hlavou nebo se ukrývají v korunách stromů, nám může pomoci tento okouzlující knižní průvodce. Rozeznat hlasy ptáků, které zaslechneme zpoza oken na zahrádce, na ulici a v parku nám zprvu může příjít skoro nemožné, ale s pomocí této knihy se i děti mohou naučit vnímat jednotlivé ptačí písně a volání. Naučí se, co ve zpěvu hledat a s troškou trpělivosti proniknou do kouzelné ptačí říše, která tak poodhalí svá tajemství.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Hana Marsault
Počet stran 24
EAN 9788026613572
Datum vydání 06.05.2019
Věk od 4
Formát 223x208 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,465
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Zpěv ptáků, který můžeme zaslechnout ze zahrad, zpoza otevřených oken domů nebo třeba při nedělní procházce v parku, je velice rozmanitý. Možná nám zprvu přijde nemožné naučit se vnímat jednotlivé ptačí písně a volání, ale s troškou trpělivosti se nám to může podařit. Když se naučíme rozeznávat hlásky jednotlivých zpěváků kouzelné ptačí říše, otevře se před námi nový svět!

Spřátelit se s řečí ptáků, kteří nám poletují nad hlavou nebo se skrývají v korunách stromů, nám může pomoci tento okouzlující knižní průvodce. Nechte jej na okenním parapetu, aby si ho mohla užít celá rodina, a uvidíte, kdo z vás se stane odborníkem na ptačí zpěv jako první.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Andrea Brázdová
dokonale čistý zvuk nahrávky, krásné grafické zpracování

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM