EN

Také mívám hlad

Andrea Pinnington, Caz Buckingham


Dobrou chuť a hezký den!
Vlídné obrázky doprovázené krátkými motivačními texty se snaží dětem ukázat, že potřeba jíst je něco normálního. Snaží se na příkladu malých roztomilých zvířátek, aby děti porozuměly pocitům svého těla, a aby si vybudovaly pozitivní a pohodový postoj k jídlu, bez stresu, který se s pocitem hladu a jídla občas pojí.

Detailní informace

Žánr leporelo
Jazyk čeština
Původní název Feeling hungry
Původní jazyk angličtina
Překladatel Andrea Brázdová
Počet stran 12
EAN 9788026618102
Datum vydání 02.03.2023
Věk od 1
Formát 165x180 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,391
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Pojďme se seznámit se zvířecími kamarády, kteří se právě chystají k jídlu. Vlídné obrázky doprovázené krátkými motivačními texty se snaží dětem ukázat, že potřeba jíst je něco normálního. Snaží se, aby děti porozuměly pocitům svého těla, aby si vybudovaly pozitivní a pohodový postoj k jídlu, bez stresu, který se s pocitem hladu a jídlem občas pojí. S kapkou správného stolování.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Andrea Pinnington

Andrea Pinnington

Andrea Pinnington (na fotografii vlevo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Caz Buckingham založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Andrea je spisovatelka a redaktorka, Caz je designérka a ilustrátorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.
Zobrazit profil autora

Caz Buckingham

Caz Buckingham

Caz Buckingham (na fotografii vpravo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Andreou Pinnington založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Caz je designérka a ilustrátorka, zatímco Andrea pracuje jako spisovatelka a redaktorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM