EN

💥Pouze dnes!💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč💥

Také chodím spát

Andrea Pinnington, Caz Buckingham


Dobrou noc a sladké sny
Tato pozoruhodná knížečka plná obrázků roztomilých zvířátek je založená na relaxačních technikách pro děti. Obrázky doprovází jednoduché a krátké texty, které se snaží vytvořit uvolněnou atmosféru a navodit klidný spánek malým dětem. Stul se jako malé medvídě a odpočívej!

Detailní informace

Žánr leporelo
Jazyk čeština
Původní název Feeling sleepy
Původní jazyk angličtina
Překladatel Andrea Brázdová
Počet stran 10
EAN 9788026618096
Datum vydání 02.03.2023
Věk od 1
Formát 165x180 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,377
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Tato pozoruhodná knížečka plná obrázků roztomilých zvířátek je založená na relaxačních technikách pro děti. Obrázky doprovází jednoduché a krátké texty, které se snaží vytvořit uvolněnou atmosféru a navodit klidný spánek malým dětem. Snaží se děti zbavit stresu, který na konci dne může doprovázet únavu po celodenních aktivitách. Stul se jako malé medvídě! Podívej se, jak je mu hezky, jak odpočívá.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Andrea Pinnington

Andrea Pinnington

Andrea Pinnington (na fotografii vlevo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Caz Buckingham založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Andrea je spisovatelka a redaktorka, Caz je designérka a ilustrátorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.
Zobrazit profil autora

Caz Buckingham

Caz Buckingham

Caz Buckingham (na fotografii vpravo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Andreou Pinnington založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Caz je designérka a ilustrátorka, zatímco Andrea pracuje jako spisovatelka a redaktorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM