Zvířecí hrdinové – Výprava do Antarktidy | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Zvířecí hrdinové – Výprava do Antarktidy

Katrina Charmanová


Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.
Tažný pes Samson je nesmírně hrdý na to, že se stane součástí výpravy do Antarktidy, kterou vede slavný badatel Ernest Shackelton. Těší se, až poběží ledovou plání vstříc slávě, která jistě na všechny členy expedice čeká. Bummer, jeho kamarád ze smečky, si přeje jediné: přežít a vrátit se domů celý. Když jejich loď Endurance brzy po vyplutí uvázne v ledu, nastanou pro psy i posádku krušné chvíle. Cesta za slávou se změní v boj o přežití…

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Survival Tails 2: Endurance in Antarctica
Počet stran 224
EAN 9788025343326
Datum vydání 12.09.2019
Věk od 10
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,37
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tažný pes Samson je nesmírně hrdý na to, že se stane součástí výpravy do Antarktidy, kterou vede slavný badatel Ernest Shackelton. Těší se na sníh pod tlapkami a vítr v srsti, až poběží ledovou plání vstříc slávě, která jistě na všechny členy expedice čeká. Bummer, jeho kamarád ze smečky, si přeje jediné: expedici přežít a vrátit se domů celý.

Když jejich loď Endurance brzy po vyplutí uvázne v ledu, nastanou pro psy i posádku krušné chvíle. Cesta za slávou se změní v boj o přežití. Jak zvládnou několikaměsíční táboření na ledové kře? Dokážou se dopravit na nejbližší pevninu a zachránit si život?

Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Zvířecí hrdinové"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM