EN

Zvířecí hrdinové – Na Titaniku

Katrina Charmanová


Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.
Když voříšek Mutt zjistí, že má jeho milovaná Alice odplout do Ameriky bez něj, je rozhodnutý následovat ji za oceán za každou cenu. A tak s pomocí krysáka Leona pronikne na obrovskou loď jménem Titanik. Černé pasažéry však odhalí kapitánova kočka Clara. Ta Muttovi slíbí, že pokud se postará o tři koťata, která někdo odložil do záchranného člunu, neprozradí ho. Pak však údajně nepotopitelná loď narazí na ledovec. Závod s časem začíná…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Survival Tails 1: The Titanic
Původní jazyk angličtina
Počet stran 200
EAN 9788025341605
Datum vydání 02.05.2019
Věk od 10
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,344
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když voříšek Mutt zjistí, že má jeho milovaná Alice odplout do Ameriky bez něj, je rozhodnutý následovat ji za oceán, ať se děje, co se děje. A tak s pomocí zkušeného krysáka Leona, pronikne na obrovskou loď jménem Titanik. Černé pasažéry však odhalí bystré oko kapitánovy kočky Clary. Ta Muttovi slíbí, že pokud se postará o tři koťata, která někdo odložil do záchranného člunu, neprozradí ho. Pak se však stane nemožné. Údajně nepotopitelná loď narazí na ledovec a začne nabírat vodu. Závod s časem začíná. Zachrání zvířecí hrdinové sebe a své lidské kamarády?

Dobrodružný příběh o zvířatech, lidech, statečnosti, věrnosti a přátelství na pozadí dramatických historických událostí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Zvířecí hrdinové"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM