Strach | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

5,0
( 1 )

Stísňující thriller od nejčtenějšího autora francouzské krimi
Policistku ze severu Francie pronásledují noční můry. Vypukly krátce poté, co podstoupila transplantaci srdce – vidí cizí ženu volající o pomoc z uzamčené temné místnosti. Jde snad o vzpomínku člověka, jehož srdce jí bije v těle? Komisař Shark a Lucie Henebelleová řeší tou dobou případ ženy, již kdosi věznil v podzemí tak dlouho, že téměř oslepla. Hrůzné nálezy z místa činu vedou do vrahova přirozeného prostředí… až za hranici šílenství.

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 6
Jazyk čeština
Původní název Angor
Počet stran 504
EAN 9788075976574
Datum vydání 09.04.2020
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Edice TOP thriller
Hmotnost 0,652
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Policistku ze severu Francie pronásledují noční můry. Vypukly krátce poté, co podstoupila transplantaci srdce – vidí cizí ženu volající o pomoc z uzamčené temné místnosti. Jde snad o vzpomínku člověka, jehož srdce jí bije v těle? Komisař Shark a Lucie Henebellová řeší tou dobou případ ženy, jíž kdosi věznil v podzemí tak dlouho, že téměř oslepla. Hrůzné nálezy z místa činu vedou do vrahova přirozeného prostředí… až za hranici šílenství.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Komisař Sharko"

Uživatelské hodnocení

avicularia azmodan
Vynikající kniha. Skvělý děsivý a emoce budící příběh, příběh, který nutí k zamyšlení a který nám v jisté fázi položí otázku "jak bych se zachoval já". Ta atmosféra čtenáře přiková do židle a donutí ho knihu přečíst v jednom dlouhém sprintu. Nepustí ho, dokud neotočí poslední stránku. Bohužel však pro čtenáře...tou poslední stránkou to nekončí... Musím také vyzdvihnout práce překladatele, který odvedl skvělou práci. Nejen že vytvořil velmi dobře čitelný obsah, ale v situacích, které to vyžadovaly se nebál použít i ostřejší slova a tak místo slovíčka "zadek" čtete "prdel" a místo "výkal" čtete "hovno". Dávám palec nahortu také vydavateli, který to pustil. Práce těchto tří složek pak vytváří naprosto úžasnou knihu, která, nebojím se to říct, strčí do kapsy i spoustu Nesbových děl (a to už je co říct!). Vřele doporučuji! Jen škoda, že pokračování se dočkáme kdo ví kdy...a ten kdo tuto knihu již dočetl mi dá za pravdu, že to bude čekání trpké a netrpělivé! Snad to nebude další rok...

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Franck Thilliez

Franck Thilliez

Franck Thilliez pochází z malého francouzského městečka na severu Francie. Než se stal jedním z nejúspěšnějších francouzských autorů, pracoval více než deset let v oboru IT. I proto jsou jeho knihy často vědecky zaměřené. Českým čtenářům se Thilliez poprvé představil románem Syndrom E, který patří do pentalogie, v níž vystupuje dvojice vyšetřovatelů Lucie Henebelleová a komisař Shark. Několik jeho knih bylo úspěšně zfilmováno.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM