Bez duše | Albatrosmedia.cz
EN
4,2
( 5 )

Skvělá detektivka z pera talentovaného českého autora.
Přes den pracuje Matěj Mlynář jako knihkupec. V noci je tu ale pro ty, kteří se ocitli v nesnázích a nemají se na koho jiného obrátit. Během podzimního večera vyhledá Matěje i Marta Kučerová. Mladá žena, která potřebuje ochránit před bývalým přítelem. Ten se nechce smířit s rozchodem a pronásleduje ji na každém kroku. To, co Matěj považoval za další rutinní kšeft, se brzy změní v drsnou hru bez pravidel. Jde mu náhle o holý život i o vlastní duši.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 280
EAN 9788026710813
Datum vydání 22.02.2018
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,392
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

„Už delší dobu mě obtěžuje jeden muž. Píše mi esemesky. Volá mi. Byl dokonce i u mě v bytě. Já… už jsem se pár týdnů pořádně nevyspala.“

Matěj Mlynář žije dvojím životem. Přes den pracuje jako knihkupec, po nocích pomáhá lidem ve složitých životních situacích, kteří nemají koho požádat o pomoc. Během podzimního večera ho vyhledá i Marta Kučerová. Mladá žena, která potřebuje ochránit před bývalým přítelem, jenž se nedokáže smířit s rozchodem, ji pronásleduje na každém kroku. To, co Mlynář zpočátku považoval za další ze svých rutinních kšeftů, se brzy změní v drsnou hru bez pravidel, v níž jde nejen o život, ale i vlastní duši.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Matěj Mlynář"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

blesk.cz - Detektivka s nápady a drsným příběhem

„…I pokud nepatříte mezi fanoušky českých autorů, tomuto byste měli dát šanci. Hrdina s prachobyčejným jménem Matěj Mlynář je totiž všechno, jen ne obyčejný. A každý „detektivkožrout“ po přečtení tohoto titulu nutně musí zatoužit po další dávce…“
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.