Seš divnej | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ DOPRAVA ZDARMA!

Seš divnej

Deník pro všechny odpadlíky, podivíny a kohokoli jiného, kdo je unikátně úžasný

Kate Petersonová

3,0
( 1 )

Připrav se oslavit to, co tě dělá jiným!
Zčásti deník, zčásti pracovní sešit a v celku spousta zábavy. Seš divnej je perfektní dárek pro vnitřního podivína v každém z nás. Tu část nás, která tak úplně nezapadá a tak úplně ani zapadat nechce. Kniha je plná ručně kreslených příšerek, které jsou tak trošku… jiné, ale i aktivit, podnětů k psaní i zamyšlení, stránek k vybarvení a mnoha dalšího. Dá ti povolení být volnomyšlenkářem, černou ovcí, hrdým excentrikem, divným týpkem nebo čímkoli jiným, co tě dělá jedinečným a úžasným.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788026418245
Datum vydání 05.03.2018
Věk od 8
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,54
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zčásti deník, zčásti pracovní sešit a v celku spousta zábavy. Seš divnej je perfektní dárek pro vnitřního podivína v každém z nás. Tu část nás, která tak úplně nezapadá a tak úplně ani zapadat nechce. Kniha je plná ručně kreslených příšerek, které jsou tak trošku… jiné, ale i aktivit, podnětů k psaní, stránek k vybarvení i zamyšlení, a mnoha dalšího. Dá ti povolení být volnomyšlenkářem, černou ovcí, hrdým excentrikem, divným týpkem nebo čímkoli jiným, co tě dělá jedinečným a úžasným.

PŘIPRAV SE OSLAVIT TO, CO TĚ DĚLÁ JINÝM!

KATE PETERSONOVÁ je ilustrátor samouk. Prodává své kartičky, ilustrace a tisky pod pseudonymem The Dapper Jackalope. Žije a pracuje v Boise v USA.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.