Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá? | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY V E-SHOPU

Pohádková logopedie - Boudo, budko, kdo v tobě přebývá?

Irena Šáchová


Zahrajte si s dětmi divadlo a pomáhejte jim rozvíjet řečové dovednosti!
Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Součástí sešitu jsou pracovní listy a postavičky, které lze vystřihnout a zahrát si s nimi divadlo. Práce s pohádkou a pracovními listy podporuje koncentraci pozornosti. Pomáhá rozvíjet řečové dovednosti, slovní zásobu, jazykový cit, časoprostorovou orientaci, zrakové a sluchové vnímání.

Detailní informace

Žánr logopedie
Ilustrátor Eva Obůrková
Jazyk čeština
Počet stran 36
EAN 9788025333044
Datum vydání 07.09.2017
Věk od 4
Formát 210x297 mm
Nakladatelství Fragment
Edice Logopedie
Hmotnost 0,163
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)

Soubor logopedických cvičení na rozvoj řeči připravený ve spolupráci s klinickou logopedkou pracuje s textem klasické pohádky, kterou děti dobře znají. Součástí sešitu jsou pracovní listy a postavičky, které lze vystřihnout, nalepit na špejli a zahrát si s nimi divadlo.

Práce s pohádkou a pracovními listy podporuje koncentraci pozornosti. Pomáhá rozvíjet řečové dovednosti, slovní zásobu, jazykový cit, časoprostorovou orientaci, zrakové a sluchové vnímání. Výborně se hodí pro práci s dětmi ve školkách, mateřských centrech, poradnách a ordinacích, skvěle však poslouží i pro domácí procvičování.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.