Říkanky ze školky pro kluky a pro holky | Albatrosmedia.cz
EN

Říkanky ze školky pro kluky a pro holky

Hana Hrdličková, Klára Černá, Pavlína Janíčková

5,0
( 1 )

Pro hezké chvíle rodičů a dětí
Milé říkanky a písničky se zábavnými aktivitami jsou tu proto, aby dětem mohly přinášet radost nejen ve školkách a v kroužcích, ale také doma mezi nejbližšími. Kromě společné zábavy říkanky podporují rozvoj pohybových a řečových dovedností dětí, pomáhají rozvíjet dětskou fantazii a představivost. Kniha je vhodná jak pro jednotlivce, tak i dětské kolektivy, kde si malí a velcí společně rádi zařádí a stráví spolu pár hezkých chvil!

Detailní informace

Ilustrátor Miroslav Růžek
Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788026613411
Datum vydání 05.11.2018
Věk od 3
Formát 167x225 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,378
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Milé básničky, písničky a říkanky se spoustou aktivit jsou tu proto, aby dětem přinesly radost a nabídly jim spoustu hezkých aktivit, které kromě zábavy podpoří zejména rozvoj pohybových a řečových dovedností dětí a pomohou rozvíjet dětskou představivost a fantazii. Kniha je vhodná pro jednotlivce i dětské kolektivy, kde si malí i velcí společně rádi zařádí a stráví spolu pár hezkých chvil!

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.