Po tvém boku | Albatrosmedia.cz
EN

Po tvém boku

Kasie Westová

4,1
( 9 )

Romantický příběh o tom, že láska přijde, když to nejmíň čekáš!
Autumn zůstala zamčená v knihovně a myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že tam skončila s divným klukem jménem Dax. Aby nepanikařila, tak si připomíná, že se pro ni vrátí její přítel. Jenže on nepřijde. A tak musí Autumn jíst pár dní jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. A najednou zjistí, že si s Daxem dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít návrat do jejich původních životů?

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Adéla Špínová
Počet stran 312
EAN 9788075443878
Datum vydání 04.09.2017
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,431
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když Autumn zjistí, že zůstala zamčená v knihovně, myslí si, že už to nemůže být horší. Až do té chvíle, než přijde na to, že Dax tam skončil s ní. Autumn toho o Daxovi moc neví – prý je to samotář, a jednou se dokonce zapletl do nějaké bitky a skončil v polepšovně. Ale je si naopak jistá tím, že je asi tou poslední osobou, se kterou by chtěla někde zůstat celý víkend zamčená. A tak si prostě jen dokola připomíná, že je jen otázkou času, než si její přítel Jeff všimne, že ji nechal v knihovně, a vrátí se pro ni.

Jenže Jeff se nevrátí.

A tak musí Autumn jíst pár dní jen jídlo z automatu a bavit se s divným klukem. Naštěstí ale zjistí, že Dax není zas tak zvláštní a že si dobře rozumí. Dokonce víc, než si kdy Autumn s jakýmkoli jiným klukem rozuměla. Můžou ale jejich pocity přežít konec víkendu a návrat do jejich původních životů?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Hmm, tohle bylo skvělé. Milé, sladké, romantické čtení, co průběžně způsobovalo úsměv na tváři. Autum je milá, správná holka, kterou nejde nemít rád. A Dax, toho si prostě zamilujete po pár stránkách. Doporučuji každému, kdo má chuť na velkou dávku romantiky a zároveň hledá bezva oddechovku. Tahle knížka splňuje oboje na jedničku.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.