EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Soudruzi chachaři

Jan Vyoral


Satira na první zaměstnání soudruha v socialistickém podniku
Revoluční kniha přivede čtenáře do doby rozvinutého socialismu v ostravském národním podniku – Nové huti Klementa Gottwalda. Soudruzi odhalují mladému zaměstnanci tajemství epochálního úspěchu socialismu a vedou ho k poznání tajemství teorie marxismu-leninismu. Soudruh si brzy na „tvrdou“ práci plnou alkoholu, sauny a jiných radovánek zvykne – za těchto podmínek se pak přeplňuje plán a buduje socialismus úplně sám.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788075054937
Datum vydání 07.11.2016
Věk od 15
Formát 145x185 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,198
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Poznejte soudruhy, kteří s nasazením svých zažívacích orgánů „nadšeně“ budují socialismus pomocí nikdy nekončícího nasávání!

Soudruzi chachaři mají přiléhavé přezdívky a jejich vedoucí soudruh Gargamel k nim přistupuje velmi přísně: „Baldo, ty dobytku, nedělej mi z oddělení jatka! Jak jsi mohl soudruhu Luxovi nasekat do žrádla jeho milované rybky? Pokud nejsi úplně namol, tak se seber a mazej do Zverimexu pro nové čudly. A vyber velké a pokud možno těhotné, ať se to soudruhu Luxovi v akváriu zase pěkně hemží!“

Dočtete se, jak tančit lambadu na známé proletářské hity, dozvíte se o střelbě soudruhů, kterou odnesl především soudruh Pštrosák při konání své tělesné potřeby, poznáte legendární rozhlasovou hvězdu Kristýnu i soudruhy chachary Briketu, Ceckouna, Nudlu, Vibrátora, Permona a jejich pozoruhodný pracovní zápal v době socialismu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM