EN

Stará, tlustá, blbá opět zasahují

Linda Finková, Aneta Christovová, Vladimíra Pirichová


Další dávka divoké zábavy od populárního ženského tria
Láska, špeky, vrásky, chlapi, sex... prostě život takový, jaký skutečně je. Trojhlavá saň alias Stará, tlustá, blbá vyrážejí na další jízdu, která je peprnější a zábavnější než kdykoli předtím. Nalijte si skleničku a přidejte se k nim! Smršť hlášek, vtipů, receptů i rad od známého tria rozesměje i mrtvého. Tak přiberte kámošky, maminku nebo tchýni a pořádně si to užijte!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Tomáš Eder
Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788076833470
Datum vydání 08.06.2023
Věk od 15
Formát 130x190 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,249
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Láska, špeky, vrásky, chlapi, sex... prostě život takový, jaký skutečně je. Trojhlavá saň alias Stará, tlustá, blbá alias Linda Finková, Aneta Christovová a Vlaďka Pirichová vyrážejí na další jízdu, která je peprnější a zábavnější než kdykoli předtím. Nalijte si skleničku a přidejte se k nim! Smršť hlášek, vtipů, receptů i rad od známého tria rozesměje i mrtvého. Tak přiberte kámošky, maminku nebo tchyni a pořádně si to užijte!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Linda Finková

Linda Finková

Trojhlavá saň: Stará, tlustá, blbá je nejdéle fungující ženské trio – už od roku 2011. Každé z členek je jiné povahy i tvarů. Ovšem spojuje je to nejdůležitější: přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Linda Finková vystudovala Pražskou konzervatoř, na které dnes učí obor populární zpěv. Díky svému povolání spolupracovala a spolupracuje s tolika hvězdami, až si prý sama závidí. Baví ji zpívání ve studiu, moderování v rádiu, vystupuje také sólově a zpívala v mnoha muzikálech. Mimochodem má dvě děti, a to je to nejdůležitější, co se jí povedlo.
Zobrazit profil autora

Aneta Christovová

Aneta Christovová

Nevím, jestli na této planetě existuje práce, která by pro mě znamenala víc než moderování a hraní. Vystudovala jsem žurnalistiku v Bulharsku, věnovala se nejdřív seriózní novinařině, v ČTK jsem získala ocenění Zlatá čočka za kvalitní reportáže, šikovnost a pracovitost. Ale špinavá politika a prohnilý světový systém mě odradily od vážných negativních témat a naladily na pozitivní linku lifestylu. Dělala jsem v několika televizích, šéfovala a psala pro různé časopisy, prostě média a showbyznys jsou můj život, ke kterýmu se teď nově přidal i dabing. Léta mám na sockách Deník tlustý kočičandy a v pořadu Intimník na rádiu Prostor si teď povídám se zajímavými lidmi. Doma mám jednoho Prince, pět pejsků a rodiče hned vedle, což dá časově zabrat. Takže i když mám kila nad kilo, umím se pěkně ohánět.
Zobrazit profil autora

Vladimíra Pirichová

Vladimíra Pirichová

Trojhlavá saň: Stará, tlustá, blbá je nejdéle fungující ženské trio – už od roku 2011. Každé z členek je jiné povahy i tvarů. Ovšem spojuje je to nejdůležitější: přátelství, chuť k životu a smysl pro humor. Vlaďimíra Pirichová už od malička toužila stát se učitelkou a zpěvačkou. Speciální pedagog nakonec je, ale s tím zpíváním to nějak nevyšlo. Jediné, co není falešné, je prý její smích. Jako náctiletou ji sice kvůli němu vyhodili z autobusu a dokonce i z vlaku, ale zato na něj nikdy nezapomenete.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM