EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Logopedické písničky

Jana Havlíčková, Ilona Eichlerová


Logopedická cvičení na melodie známých lidových písniček? To je ono!
Procvičování správné výslovnosti pomocí říkanek napsaných na melodie známých lidových písniček? To je ono! Z povinnosti cvičit logopedii se stane zábava, kterou si užijí děti i dospělí. Texty zaměřené na konkrétní hlásku jsou velice jednoduché a snadno zapamatovatelné. Lze je využít doma, ve školkách, ale i prvních třídách, jako zpestření výuky čtení a psaní. Písničky jsou doplněny o notové záznamy a kytarové akordy, takže si je snadno můžete i zahrát.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr logopedie
Jazyk čeština
Počet stran 104
EAN 9788025333259
Datum vydání 28.09.2017
Věk od 4
Formát 165x185 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,336
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Procvičování správné výslovnosti pomocí říkanek napsaných na melodie známých lidových písniček? To je ono! Z povinnosti cvičit logopedii se stane zábava, kterou si užijí děti i dospělí.

Texty zaměřené na konkrétní hlásku jsou velice jednoduché a snadno zapamatovatelné. Lze je využít doma, ve školkách, ale i prvních třídách, jako zpestření výuky čtení a psaní. Písničky jsou doplněny o notové záznamy a kytarové akordy, takže si je snadno můžete i zahrát. Tak hurá do toho!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Iva Hrabálková
Naprosto úžasná knížka. Krásné a snadno zapamatovatelné texty. Písničky jsou lehce zazpívatelné, protože jsou zpívány na hudbu známých lidovek (každý rodič i osmileté dítě to dokáže samo). Oceňuji i rozdělení písniček podle hlásek, které se trénují :-) Moje holky ty písničky milují. Dala bych 10 hvězdiček a doporučuji všem :-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM