Andělíčkářka | Albatrosmedia.cz
EN

Andělíčkářka

Camilla Läckberg

4,5
( 2 )

Bude vás mrazit, ale nedokážete se odtrhnout! Detektivní příběhy pro chytré ženy
O Velikonocích roku 1974 zmizela z ostrova Valö rodina Elvanderových, rodiče se třemi dětmi. V domě zůstala jen roční dcera Ebba. O mnoho let později se Ebba do domu vrací, aby se zde s manželem usadili. Společně se pustí do rekonstrukce domu, během které po nich někdo střílí a dokonce se je pokusí podpálit. Pod starou podlahou v jídelně najdou zaschlou krev. Erika s Patrickem rozplétají při vyšetřování žhářského útoku i linii druhého tajemného případu, ve kterém se zlo přenáší po generace z rodičů na děti.

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 8
Jazyk čeština
Počet stran 416
EAN 9788026701309
Datum vydání 09.06.2014
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,397
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Osmý případ Eriky Falckové a Patrika Hedströma

O Velikonocích roku 1974 zmizela z ostrova Valö rodina Elvanderových, rodiče se třemi dětmi. V domě zůstala kromě svátečně prostřeného stolu jen zmateně se batolící roční dcera Ebba. O mnoho let později se Ebba vrací zpět do domu, který sloužil také jako internátní škola, aby se zde s manželem usadili. Společně se pustí do rekonstrukce domu, během které po nich někdo neznámý střílí a dokonce se je pokusí podpálit. Následně pod starou podlahou v jídelně, která byla svědkem zmizení rodiny Ebby, nacházejí zaschlou krev.

Andělíčkářka je osmou knihou detektivní série, v níž se setkáváme se sympatickou manželskou dvojicí vyšetřovatelů – spisovatelkou Erikou Falckovou a policistou Patrikem Hedströmem. Erika s Patrickem rozplétají při vyšetřování žhářského útoku na Ebbu a jejího manžela i linii druhého případu, starého a tajemného, ve kterém se zlo přenáší z rodičů na jejich děti.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektiv Patrik Hedström"

Uživatelské hodnocení

Jarmila Koukalová
Zajímavé, napínavé, jen těch postav a linií bylo na mne příliš. Chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala. Ale i tak bezva detektivka.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM