EN

Staré hříchy vrhají dlouhé stíny. Jedenáctý případ Patricka Hedströma a Eriky Falckové.
Fjällbackou otřesou dvě hrozivé události, které spolu zdánlivě nesouvisí. Známý fotograf je nalezen zavražděný v galerii, kde měl zahájit svou výstavu, a v rodině Henninga Bauera, laureáta Nobelovy ceny za literaturu, dojde k brutální vraždě. Patrik Hedström a jeho kolegové se ocitají v mrtvém bodě, zatímco Erika Falcková se zabývá vraždou transsexuálního muže z osmdesátých let. Brzy pochopí, že všechny tyto události mají kořeny v minulosti… a nedá si pokoj, dokud neodhalí pravdu v celé její děsivé podobě.

Detailní informace

Číslo dílu 11
Jazyk čeština
Původní název Gökungen
Původní jazyk švédština
Počet stran 376
EAN 9788026725435
Datum vydání 12.10.2023
Věk od 18
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Detektivky
Hmotnost 0,459
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jedenáctý díl oblíbené série ze švédského městečka Fjälbacka s investigativní spisovatelkou Erikou Falckovou a vyšetřovatelem Patrikem Hedströmem.

Fjällbackou otřesou dvě hrozivé události, které spolu zdánlivě nesouvisí. Známý fotograf Rolf Stenklo je nalezen zavražděný v galerii, kde měl zahájit svou výstavu, a v rodině spisovatele Henninga Bauera, laureáta Nobelovy ceny za literaturu, dojde k brutální vraždě. Patrik Hedström a jeho kolegové se ocitají v mrtvém bodě, zatímco Erika Falcková se zabývá vraždou transsexuálního muže ve Stockholmu osmdesátých let. Brzy pochopí, že všechny tyto události mají kořeny v minulosti… a nedá si pokoj, dokud neodhalí pravdu v celé její děsivé podobě.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektiv Patrik Hedström"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Camilla Läckberg

Camilla Läckberg

Oblíbená a oceňovaná švédská autorka detektivek vydává své knihy již ve více než 50 zemích světa a celosvětově prodala přes 35 milionů výtisků. Opakovaně obsazuje přední příčky skandinávských bestsellerových žebříčků a v roce 2011 se dokonce stala šestou nejprodávanější autorkou v celé Evropě. Hlavními hrdiny její detektivní série jsou spisovatelka Erika Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v autorčině rodné Fjällbacce. Zatím posledním, jedenáctým dílem série je Kukačka (česky 2023).
Zobrazit profil autora

Recenze

knihydobrovsky.cz - Kukačka

„Především si však užijete nadmíru zajímavé a napínavé čtení s překvapivým rozuzlením, v němž se několikrát přenesete také do Stockholmu roku 1980. Tahle knížka vás bude bavit tak, že se od ní nebudete moci odtrhnout, a tak to má být.“
NAPIŠTE NÁM