Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Říjnové knihobraní…

Říjnové knihobraní…

Říjen je tady a s ním přichází zase další várka skvělých knižních novinek! Podívejte se, na co se můžete v první polovině měsíce těšit:

Vydejte se do krajiny kouzel, kde vládne temná magie, do měst, ve kterých straší, a do lesů, ze kterých nevede cesta ven… Leigh Bardugo vás ve své knize Trnitá řeč hravě přesvědčí o tom, že ve světě temných pohádek je možné úplně všechno.

Začtěte se do románu Warcross od Marie Lu, autorky úspěšné série Legenda, a poznejte zákulisí světového herního fenoménu z pohledu hráčky a hackerky Emiky, která ač sama na stopě se snadno může stát kořistí

Fanoušci edice TOP thriller si také přijdou na své. Helen Fieldsová po úspěchu knihy Dokonalé stopy vrací na scénu detektiva Callanacha i inspektorku Turnerovou a v knize Dokonalá kořist je nechává je řešit ještě mnohem složitější případ…

Napínavý román Miloslavy Šáchové Proti proudu řeky, v němž se prolíná skutečnost s fikcí, vás zavede do doby vlády Karla IV., kdy v panství řádí smrt a nikdo netuší, jaké tajemství skrývá záhadný muž v černém.

Vtipným společníkem (nejen) nastávajícím maminkám je kniha Barbary Trojanové Deník rostoucího bříška z edice Kamarádky kamarádkám. Jak s nadhledem zvládnout pubertu svých potomků vám v knize Puberťák: Jak se nezbláznit a přežít poradí na základě svých vlastních zkušeností Klára Mandausová.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.