EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Dokonalé stopy

Helen Fieldsová


Dokonalý zločin je takový, o kterém nikdo neví!
V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Překladatel Nela Knapová
Počet stran 352
EAN 9788025908754
Datum vydání 14.05.2018
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství PLUS
Hmotnost 0,499
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

V odlehlém koutě Skotské vysočiny shořelo tělo Elaine Buxtonové. Jediné, podle čeho může policie pohřešovanou právničku identifikovat, je zub a cár zkrvaveného šátku. V tajné místnosti kdesi v Edinburghu mezitím skutečná Elaine Buxtonová vyděšeně křičí do tmy. Inspektor Luc Callanach opustil slibnou kariéru u Interpolu a začíná od nuly. Obstojí před novými kolegy i ve střetu s vrahem, který za sebou pečlivě zahlazuje všechny stopy? Rafinovaná zápletka, která vás chytí od první stránky, sympatická dvojice vyšetřovatelů, kterou vedle „krasavce Luca“ tvoří svéhlavá a přívětivá Ava Turnerová, a opravdu odporný zločinec, to jsou přísady, díky nimž si tuhle knihu vychutná každý fanoušek detektivního žánru. Přeložila Nela Knapová.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Luc Callanach"

Hodnocení čtenářů

Pavlína Bratičáková
Skvělé bravurní dílo. Prvotina této spisovatelky je skvělá a hned vás vtáhne do děje a nepustí. Doporučuji. Luc a Ava skvělé duo.
Sandra Procházková
Napínavé od začátku do konce, plné nečekaných zvratů. Psychopat King přichází s novým, neotřelým způsobem, jak ukojit své choutky a zahladit stopy. Knihu nebudete chtít odložit a opravdu se ani na chvíli nezačnete nudit.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Helen Fieldsová

Helen Fieldsová

Třináct let pracovala jako právnička, přičemž se věnovala i vážným případům vražd nebo pašování drog. Po narození druhého dítěte s manželem založila filmovou produkční společnost, v níž se uplatnila jako scenáristka i jako producentka. Sama si vydala své dvě první fantasy knihy, ale do světa velké literatury pronikla až díky sérii thrillerů v hlavní roli s detektivem Lucem Callanachem. S rodinou a dvěma psy žije v Hampshiru, má ráda divadlo, filmy, ale také karate nebo létání ve větrném tunelu.
Zobrazit profil autora

Recenze

blesk.cz - ...za dokonalým zločinem

„…Téměř dokonalý zločin v bezchybně napsané detektivce. Tak se dá shrnout první setkání s inspektorem Lucem Callanachem. A oběti ubíhá čas…“
NAPIŠTE NÁM