Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Prodej lístků na HumbookFest 2018 zahájen
Kongresový palác, Praha

Prodej lístků na HumbookFest 2018 zahájen

Letos na podzim proběhne již třetí ročník nejen knižního festivalu HumbookFest. Nejstylovější literární festival představí oblíbené zahraniční i české autory young adult knih, nabídne setkání s blogery, youtubery či překladateli, workshopy, kurz tvůrčího psaní, make-up art nebo cosplay. Na to všechno a mnohem více se můžete těšit už v sobotu 6. října. HumbookFest letos proběhne v prostorech Kongresového centra v Praze. A pozor! Vstupenky jsou již v prodeji!

Letos pozvání na HumbookFest přijaly tři hvězdné zahraniční spisovatelky – Sara Raasch, Claudia Gray a Estelle Maskame. A aby v tom dámy nebyly samy, přijede také jeden talentovaný spisovatel – Sebastien de Castell.
Na své si ale přijdou i milovníci českých autorů, na festivalu vystoupí oblíbený youtuber Kovy, neohrožená cestovatelka Dominika Gawliczková, talentovaní spisovatelé Petra Stehlíková a Pavel Bareš a také debutující Petra Machová. 

Program ovšem bude nabitý po všech stránkách – kromě besed a autogramiád chystáme také workshopy, cosplay, make-up art, program s booktubery a mnoho dalšího. Kompletní program a další důležité informace najdete v sekci FAQ na webu humbookfest.cz

Vstupenky na HumbookFest zakoupíte v síti Ticketstream


začtěte se do knih hvězd letošního HumbookFestu

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.