Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Listopadové tipy na čtení i na pěkné dárky

Listopadové tipy na čtení i na pěkné dárky

Začíná období dlouhých chladných večerů, kdy se hodí mít po ruce pěknou zásobu dobrých knih. Naše nabídka listopadových novinek by pro vás v tomto směru mohla být velkou inspirací.

Mrazivý thriller Zlomené duše vás zavede do dívčí internátní školy, kde záhadně zmizí jedna z dívek. O více než šedesát let později se o školu začne zajímat novinářka Fiona kvůli své reportáži a začíná rozplétat temný příběh z minulosti…

Pobavit se můžete díky sbírce povedených sebeironických postřehů Micheala Třeštíka Ledaže se spletu. Nahlédněte do života umělce, který si ze sebe umí udělat legraci za každé situace.

O své cestovatelské zážitky a tipy se s vámi velmi rád podělí úspěšný český youtuber Martin Carev. Ve své knize Jmenuju se Martin vám povypráví o všech svých dobrodružstvích, která na svých cestách prožil, a poradí, jak si můžete splnit své cestovatelské sny i vy.

Do světa, kterému vládnou nelítostné víly, vás v prvním dílu nové napínavé fantasy série zavede Holly Blacková. Zjistěte, jaký osud čeká sedmnáctiletou Jude, která netouží po ničem jiném než patřit mezi víly, v knize Krutý princ.

Vyzrajte na nadbytečnými kily díky radám a trikům Barbory Topinkové, autorky úspěšné knihy Z lehu k běhu. Díky jejímu vtipnému vedení brzy zjistíte: Jak zhubnout těch blbých šest kilo.

O tom, že minulost se nedá utajit, se přesvědčíte v knize populární slovenské autorky Kataríny Gillerové Kroky v dešti. Začtěte se do spletitého příběhu jedné rodiny, která skrývá velké tajemství…

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.