Ledaže se spletu | Albatrosmedia.cz
EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY V E-SHOPU

Ledaže se spletu

Michael Třeštík

2,9
( 7 )

Sbírka sebeironických postřehů od nejpopulárnějšího seniora, který baví český internet svým pověstným ostrovtipem
České zdravotnictví a lázeňství by mělo opustit doktrínu, že zdraví vzniká brzkým vstáváním. Ono je vždycky víc možností. Teď třeba jsem si říkal, že bych si měl zacvičit. Ale pak mě napadlo, že bych si taky mohl dát cigáro, nebo uvařit kávu. A z toho už se vybrat dá… Úskalí manželství, politika i každodenní život v podobě hravých statusů nacházejících vtip v paradoxech všedního dne.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026713142
Datum vydání 01.11.2018
Věk od 15
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,285
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Nová dávka trefných postřehů vás nechá nahlédnout do života umělce, který si ze sebe umí udělat legraci za každé situace.

Diabetoložka se mě ptá: „Mám vám zase předepsat ty proužky na měření cukru, abyste je nemusel platit?“

„To budete hodná,“ říkám, „ušetříte mi peníze aspoň na dva dortíky.“ Chvíli bylo tak chladné ticho, že jsem radši omluvně dodal: „To ale jen kdyby v tý cukrárně neměli brokolici.“

Profesor Pirk říká, že délka života je daná geneticky, nedá se sebelepší životosprávou prodloužit, ale špatnou životosprávou že se dá zkrátit. Já zas říkám, že špatnou životosprávou se dá život možná o trochu zkrátit, ale rozhodně o hodně vylepšit.

Čtu, že v Austrálii chytili pětimetrovýho šedesát let starýho krokodýla. Je mi ho líto a věřím, že aspoň bojoval. Mne by už nejspíš dostali taky, ale jsem o deset let starší.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Barbora Danielová
Výborná kniha. Směju se nahlas.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.