Krutý princ | Albatrosmedia.cz
EN

Vánoční akce! Stírací los ke každé objednávce.

Krutý princ

Holly Blacková

3,1
( 7 )

Vítejte ve světě, kterému vládnou nelítostné víly! První díl napínavé fantasy série
Jude bylo sedm, když jí zabili rodiče a unesli spolu se sestrami na proradný dvůr víl. O deset let později ale netouží Jude po ničem jiném než patřit mezi víly. A to i přes to, že je smrtelná. Většina víl lidmi pohrdá a nejvíce podlý princ Cardan. Aby Jude získala vysněné místo u dvora, musí se princi postavit. Zaplete se však do intrik, a když hrozí, že násilí zničí slavný dvůr, rozhodne se pro pochybné spojenectví, které ji může stát život.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Řada Krutý princ
Počet stran 420
EAN 9788075446664
Datum vydání 05.11.2018
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,43
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Vítejte ve světě, kterému vládnou nelítostné víly!

Jude bylo sedm, když jí zabili rodiče a unesli i s jejími sestrami na proradný dvůr víl. O deset let později ale netouží po ničem jiném než patřit mezi víly. A to i přes to, že je smrtelná. Většina víl lidmi pohrdá, nejvíce princ Cardan, nejmladší a nejpodlejší syn krále. Aby Jude získala vysněné místo u dvora, musí se princi postavit. Zaplete se však do intrik, a když hrozí, že násilí zničí slavný dvůr, rozhodne se pro pochybné spojenectví, které ji může stát život.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Krutý princ"

Uživatelské hodnocení

Kateřina Horylová
Příběh si mě získal už na začátku. Ve vílím světě jse se snad ještě neocitla a naprosto mě okouzlil. I když v tomto případě byly ukázány spíše špatné stránky toho světa. A to se mi právě líbilo. Krutost, nelítostnost a autentičnost. Nikdo si nehrál na dokonalou rodinku nebo nepředstíral přátelství. Proto jsem si oblíbila Jude - byla tvrdohlavá a nepřetvařovala se. Co se týče děje. Mrzelo mě, že některé události byly jen oznámeny, ale nebyly už popsány. Zdálo se mi, že se vše odehrálo strašně rychle. Ale zvraty rozhodně nechyběly a závěr byl překvapivý.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.