Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Tipy na májové čtení

Tipy na májové čtení

Májový čas přeje lásce… Zamilujte si některou z našich květnových novinek, je z čeho vybírat:

Jak se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? To vám velmi vtipně vysvětlí Barbora Šťastná ve své nové knize Láska pro samouky. Hlavní hrdinka Klára se po letech prožitých v manželství znovu ocitá ve světě nezadaných. Zažije pár katastrofických schůzek i seznamování přes sociální sítě, kde zjistí, že trapasy on-line jsou stejně trapné jako ty skutečné.

Máte-li rádi spíše příběhy, ze kterých mrazí, nezklame vás islandský thriller Sněžná slepota Ragnara Jónassona. V městečku Siglufjördur zemře během generální zkoušky představení místních ochotníků vysloužilý spisovatel. Krátce nato je ve sněhu nalezena zkrvavená polonahá žena. Jak spolu oba případy souvisejí? Podaří se policejnímu nováčkovi rozplést zamotané nitky sahající daleko do minulosti?

Vydejte se do pražských uliček s netradičním průvodcem Prahou Janka Rubeše a Honzy Mikulky Honest Guide, který doprovázejí originální ilustrace Elišky Podzimkové. Kniha zachycuje ty nejlepší a nejzajímavější postřehy, které zazněly ve stejnojmenném populárním seriálu. Dozvíte se, kde se dobře najíst a nezaplatit majlant, jaká místa vidět a necpat se přitom s davy nebo jak nenaletět podvodníkům.

Pořádnou dávku humoru a optimismu najdete v románu Aleny Blanářové Slzy od smíchu. Když Anežce děda v dětství říkal, že příležitost se má chytit za pačesy, vzala si to k srdci. A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím, aby se postupně stala chovatelkou zvířat, ředitelkou banky, majitelkou svatební agentury, porodní bábou jedenácti štěňat, matkou dvou dětí a spisovatelkou…

Milovníci dobrodružných příběhů by si neměli nechat první díl nové série Nikdynoc o drsné cestě za pomstou nebo nádherně ilustrovaný román Patricka Nessa A oceán byl naší oblohou, který je variací na knihu Bílá velryba.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.