Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Doplňte svou sbírku skvělých kuchařek ze Svatojánu

Doplňte svou sbírku skvělých kuchařek ze Svatojánu

Právě vychází nová kniha od Evy Francové alias foodblogerky Kuchařky ze Svatojánu, nenechte si ji ujít!

Sbírka originálních kuchařek Evy Francové Sladkosti ze Svatojánu a Polévky ze Svatojánu má zbrusu nový přírůstek: Saláty ze Svatojánu.

Saláty jsou jako procházka pestrobarevnou zahradou chutí a Eva Francová vás díky svým ověřeným receptům přesvědčí, že na stole je můžete mít klidně každý den. Na jaře se v nich mohou objevit první jarní divoké bylinky a v létě zase čerstvé okurky a rajčata. S podzimem přijde úroda dýní, řepy, zelí a ořechů. V zimě vás dobře nasytí saláty z brambor nebo luštěnin.

Eva Francová je výtvarnice, fotografka a autorka úspěšného food blogu Kuchařka ze Svatojánu, která žije se svou rodinou uprostřed přírody ve Svatojanském Újezdu nedaleko Jičína. Její blog je zásobárnou vegetariánských a veganských receptů inspirovaných kuchyní našich babiček a šmrncnutých asijskou exotikou. V nakladatelství Motto vydala již celkem pět kuchařek. O své originální recepty se podělila také v pořadu České televize – Kouzelné bylinky.


DOPORUČUJEME TAKÉ:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.