EN
Byla to náhoda, nebo osud? A je to láska na celý život?

Byla to náhoda, nebo osud? A je to láska na celý život?

V každém okamžiku před sebou máme spoustu rozhodnutí, milion různých budoucností… Která z nich se splní?

Natasha je dívka, která věří ve vědu a fakta. Rozhodně ne na osud! Nebo na sny, které se nikdy nestanou skutečností. A už vůbec není ten typ holky, která se na rušné ulici v New Yorku potká s klukem a hned se do něj bláznivě zamiluje. Zvlášť když její rodině zbývá dvanáct hodin do deportace ze Spojených států.

Ani Daniel nebyl nikdy snílek. Vždy se považoval za vzorného studenta a dobře vychovaného syna, který vše dělá podle očekávání svých rodičů. Ale když potká Natashu, zapomene úplně na všechno! Cosi v ní ho přiměje uvěřit, že jim osud nachystal něco opravdu výjimečného.

Bude jejich láska trvat navěky? Změní jim oběma život? Jak se bude dál vyvíjet jejich příběh –  to zjistíte na stránkách knihy Slunce je také hvězda od Nicoly Yoonové, autorky bestselleru Všechno, úplně všechno.

„Hluboké ponoření do lásky, náhody a osudu – a mnoho způsobů, jak se lidé navzájem ovlivňují, aniž by to sami věděli.“ New York Times

„Lyrický a pronikavý, plný naděje, zlomyslnosti a osudu…“  Entertainment Weekly


Čtěte také:

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.