Simulace podnikových procesů | Albatrosmedia.cz
EN

BELETRIE PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 % + DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ 

Simulace podnikových procesů

2. aktualizované vydání

Martin Dlouhý


Připravte se na praxi předem!
Záměrem publikace je nabídnout ucelený úvod do teorie a praxe simulačních modelů se zaměřením na aplikace z podnikové sféry. Simulace je moderní metoda analýzy složitých podnikových procesů, které obsahují prvky náhodného a dynamického chování a také je v podstatě jedinou dostupnou metodou jak takové složité systémy studovat. Obsahuje případovou studii a v novém vydání také kapitolou o budoucnosti simulace.

Detailní informace

Žánr management
Počet stran 216
EAN 9788025134498
Datum vydání -
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,38
Typ Kniha

Záměrem publikace je nabídnout ucelený úvod do teorie a praxe simulačních modelů se zaměřením na aplikace z podnikové sféry. Simulace je moderní metoda analýzy složitých podnikových procesů, které obsahují prvky náhodného a dynamického chování a také je v podstatě jedinou dostupnou metodou jak takové složité systémy studovat. Jedinečně zpracovaná kniha, pro lepší názornost obsahuje případovou studií. Nové vydání bylo aktualizováno a rozšířeno o kapitolu týkající se budoucnosti simulačních modelů.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.